Проекты

NEVA TOWERS КОМПЛЕКС АПАРТАМЕНТОВ С ЧАСТНЫМ ПАРКОМ

Место расположения:

Москва / РоссияДополнительная информация:

Здание объединяет жилые, офисные и торговые объекты с автостоянкой на 2040 машиномест.


Общая площадь:

357 000 кв.м.


Площадь:

24.000 кв.м.


Этажность:

78


Neva Towers kompleksi, International Properties Awards’a göre Moskova’daki en modern ve başarılı kompleks ve dünyadaki ilk Rus yüksek apartman projesi olarak kabul edildi. Stylobat bölümünün çatısında kendine ait parkı, panoramik havuzu ve açık hava jakuzisi ile benzersiz konsept Neva Towers’ı dünyanın ikonik gayrimenkul objeleri ile aynı seviyeye getiriyor.

Kompleksin ana işlevi konuttur, kulelerden birinin sadece 26 katı A sınıfı ofisler tarafından işgal edilmiştir.

Komplekste fitness ve spa kulübü, özel sinema ve oda servisi bulunmaktadır. Stylobat kısmında alışveriş galerisi, kafeterya ve panoramik bir restoran bulunmaktadır.

40 ila 140 metrekare arasında değişen modern daireler. birinci sınıf gayrimenkul için yüksek gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmış teraslı m ve lüks dubleks çatı katları.

Kompleksin eşsiz konumu nedeniyle, Neva Towers Moskova’nın en nefes kesici manzaralarını sunar — Moskova şehrinin tüm kuleleri, Moskova Nehri ve gün batımı, Rus başkentinin ana simgesel yerleri.

Neva Towers iç mekanlarının yazarları HBA / Hirsch Bedner Associates — önde gelen lüks otel markalarının tasarımcıları, yatırımcı ve genel müteahhit — Avrupa’nın TOP-10 inşaat holdinglerinden biri olan uluslararası inşaat holdingi Rönesans, 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve yüksek katlı inşaatta liderdir…

Adresimiz: Moskova, 1. Krasnogvardeisky proezd, bina 22, bina 2

+7 499 300 0303      www.nevatowers.ru

neva.desk@rendvlp.com

Moscow City’de özel ofisler Other Projects